Zalety wyciskarki Angel W przypadku nowej wyciskarki Angel technologia polega na tym, że owoce są rozdrobnione a następnie bardzo dokładnie miażdżone i dzięki temu sok, który znajduje się w komórkach miąższu jest bardzo dokładnie wyciśnięty i następnie filtrowany przez specjalne sito. Angel to urządzenie, które nie ma żadnych ostrzy. Przygotowane są jedynie wałki ślimakowe, które mają 22 cm długości i razem miażdżą owoce. Następnie sok, który będzie wyciśnięty może być dokładnie odfiltrowany przez sito, które ma bardzo małe otwory a ich wielkość jest zróżnicowana, co pozwoli dobrze przygotować taki sok. Przygotowanie takiego soku przebiegać będzie w trzech etapach.

Dzięki temu, że mamy opatentowaną konstrukcję wałka ślimakowego oraz sita można być pewnym, że wszystko będzie się odbywało na dużej wydajności i uda się uzyskać zdrowy sok. Pierwszy etap to kruszenie i miażdżenie owoców przy wykorzystywaniu siły dwóch wałków ślimakowych. Druga faza to pod wpływem wysokiego ciśnienia wewnątrz korpusu wyciśnięcie dokładne soku. W ostatnim momencie sok jest ostatecznie wyciśnięty i będzie filtrowany przez otwory w sicie, a suchy miąższ usuwany jest do osobnego pojemnika. Wszystko odbywa się w tempie 80 obrotów na minutę a sok w ten sposób nie będzie się nagrzewał ani nie będzie napowietrzony.

Dzięki temu można być pewnym, że nie będzie tracił żadnych składników i ważnych dla zdrowia elementów. Angel to takie urządzenie, które będzie bardzo dokładnie wyciskać praktycznie każdy rodzaj surowca. Doskonale będzie sobie radzić między innymi z roślinami liściastymi, pokrzywą, mleczem czy trawą pszeniczną. Taki sok nie będzie się rozwarstwiał i nie będzie spieniony, dlatego będzie długi czas świeży. Producentem tego urządzenia będzie firma, która już od ponad 30 lat zajmuje się przygotowywanie urządzeń do wyciskania soków. Dzięki temu jest to firma rzeczywiście doskonale zaawansowana technologicznie. Może cały czas pracować również nad udoskonalaniem urządzeń, dzięki czemu ich wydajność jest zdecydowanie większa i nie trzeba się obawiać o niezawodność.